Hamachi / návod na hamachi servery, downoad to vše jen na www.hamachi.7x.cz

http://nd03.jxs.cz/375/854/06c99525d8_64748168_o2.png

» GTA San Andreas

Jak na vlastní SA-MP server přes Hamachi


Chcete si vytvořit vlastní SA-MP server snadno, rychle a bez veřejné IP? Můžete využít služeb Hamachi. Tento program vytvoří vlastní virtuální síť po internetu. A pokud se do té sítě někdo připojí budou se počítače chovat jako by byli spojené síťovým kabelem. Nevýhoda je ta, že se na váš server připojí pouze ti lidé, kteří budou znát název vaší sítě, adresu serveru, (heslo) a budou mít Hamachi nainstalované a spuštěné. Normální uživatelé sa-mp klienta váš server nebudou moci vyhledat. Ale přesto je to výhodné, můžete si sa-mp zahrát s přáteli na vlastním serveru.

Jak na to?
Je to jednodušší než to vypadá stačí si stáhnout server, upravit podle vašich představ. Nainstalovat Hamachi, vytvořit síť, zadat IP do SA-MP a připojit na váš server. A teď to samé v deseti krocích:
 1. Začátek tvorby serveru je vždy stejný. Stáhněte si SA-MP server.Po stažení ho rozbalte na plochu nebo do nějaké složky.
 2. Otevřete soubor ''server.cfg'' (Kdyby nešel otevřít otevřete ho v textovém editoru)
 3. V textovém dokumentu se vám zobrazilo pár řádků, které udávají název serveru, gamemod, který na něm bude běžet a v jakém pořadí se budou přepínat, filterscripty, které jsou důležité pro vás - pro admina a další. Teď se podíváme jak je upravit.
 4.  
echo Executing Server Config...
To nechte jak je
lanmode 0 Hra přes lan. Místo 0 napište 1
rcon_password changeme

Heslo Admina, místo changename napište heslo.
maxplayers 32 Max. počet hráčů, ale Hamachi stejně více nepodporuje.
port 7777 To nechte jak je
hostname Unnamed 0.2.2 Server Název serveru za hostname napište název vašeho serveru.
gamemode0 lvdm 1 Herní mod, který bude běžet po spuštění.
filterscripts adminspec vactions Zatím nechte jak je.
announce 1 nechte jak je
query 1 nechte jak je
weburl www.sa-mp.com webová adresa serveru
anticheat 0 nechte jak je

Takže by to po úpravě mělo vypadat nějak podobně:
echo Executing Server Config...
lanmode 1
rcon_password 1992
maxplayers 32
port 7777
hostname Můj drsnej Server
gamemode0 minigunmadness 1
filterscripts adminspec vactions
announce 1
query 1
weburl www.hamachi.7x.cz
anticheat 0
 1. Teď stačí jen stáhnout a nainstalovat Hamachi což stáhnete ZDE.
 2. Po spuštění zjistíte, že ovládání Hamachi není vůbec složité, je to jen takový malí šedý rámeček s třemi ikonami. Klikněte na ikonu dole VLEVO a zadejte svůj nick.
 3. Potom knikněte na první ikonu VPRAVO a máte na výběr dvě možnosti: Vytvořit novou síť.. a Připojit k existující síti.
 4. Zvolte Vytvořit novou síť a zadejte potřebné údaje.
 5. Nyní se podívejte nahoru na hamachi nad vašim nickem je číslo. Je to vaše Hamachi IP - adresa vašeho serveru. Opište ji do favorites v sa-mp klientu, server však ještě nefunguje.
 6. Aby fungoval musíte zapnout server, vraťte se do složky se serverem ( v bodu 1 nahoře) ALE HAMACHI NEVYPÍNEJTE MUSÍ BÝT STÁLE ZAPLÉ A V REŽIMU ONLINE!
 7. Ve složce se serverem zapněte soubor ''sa-mp server''... to je vše server běží nyní se na něj můžete připojit, zapněte sa-mp klient a připojte se na adresu vašeho serveru, kterou jste zadali do favorites v bodu 5.

Vše je dokončeno, nyní máte vlastní hamachi-sa-mp server. A nezapomeňte, že pokaždé když budete chtít zapnout server budete muset zapnout hamachi a sa-mp server.